Nieuws

How it is to live, study and work in Newport (England)

08 mei 2018

Zondag 15 april vertrokken wij, Karim en Irene, naar Newport met het laatste groepje leerlingen. Onze leerlingen waren ondergebracht bij geweldige gastgezinnen, ze hebben daar echt het gezinsleven mogen proeven. Van de gastgezinnen kregen wij complimenten over onze leerlingen, we mogen trots op onze leerlingen zijn. Het bezoek aan the Houses of Parliament was heel bijzonder. Strenge security: tassen mochten niet mee naar binnen en de controle ging net als op de luchthaven. Ook mochten we een kijkje nemen achter de schermen van Border Force op Stansted Airport. Valse paspoorten gezien, illegaal ingevoerde dieren en ander smokkelwaar. De mensen van de Border Force vertelden ons over hun werk, hun carrière en de mogelijkheden om bij Airport Stansted te werken. De laatste twee dagen kregen de leerlingen uitgebreid te zien en horen wat de mogelijkheden zijn in Cambridge als ‘international student’. Als laatste bij het farmaceutisch bedrijf AstraZeneca hadden onze leerlingen interessante ontmoetingen met jonge, internationale medewerkers, die vertelden hoe zij bij het bedrijf waren terecht gekomen. Een interessante, leerzame en vooral ook gezellige week!

Voor alle foto's klik hier.