Nieuws

100 % Score bij DELF (Diplôme d’Etudes en Langue Française)

06 juli 2018

Sinds dit schooljaar is onze school aangesloten bij het netwerk van DELF (Diplôme d’Etudes en Langue Française). Alle leerlingen die deel hebben genomen aan deze DELF examens zijn geslaagd! Een primeur voor het vak Frans en we zijn daarom erg  trots op onze leerlingen.

DELF is een officieel diploma van het Franse ministerie van Onderwijs. Het diploma is een internationaal erkend bewijs van het taalniveau. Op 6 juni hebben de examens van luister-, lees- en schrijfvaardigheid plaatsgevonden op onze school. De mondelinge examens vonden plaats op 9 juni  (B1 en B2) en op 16 juni (A2) op het Augustinianum in Eindhoven.

Langs deze weg iedereen van harte gefeliciteerd en de schriftelijke berichtgeving en 'echte' felicitaties volgen pas in september.